Milani ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

është trajneri i ri i kuqzinjëve.

Ish-trajneri i Bolonjës, Lacios, Interit dhe Fiorentinës ka nënshkruar kontratë dy vjecare me milanistët.

Pioli zë vendin e Giampaolos i cili dje u shkarkua nga kryesia e klubit./Drenicapress

Image result for PIOLI MILAN