Zhbllokohet sfida Ferizaj-Feronikeli, kjo skuadër kalon në epërsi

Kanë mjaftuar vetëm 21 minuta lojë që të zhbllokohet sfida mes Ferizajt dhe Feronikelit.

Udhëtuesit kanë kaluar në epërsi me anë të golit të Kastriot Rexhës, shkruan GazetaBlic.

Djelmoshat e Zekirija Ramadanit llogariteshin favorit në letër edhe para fillimit të ndeshjes.

Ky takim është i vlefshëm për fazën çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Minuta e 25-të, Ferizaj-Feronikeli, 0-1.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.