Zbulohet kalendari i Putinit i vitit 2019

 

Presidenti rus Vladimir Putin publikoi kalendarin e ri vjetor.
Udhëheqësi i Kremlinit shafqet në një sërë pozash të ndryshme.

Putin është fotografuar pa këmishë dhe me kafshë në kalendarin e ri.

Kalendari i vitit 2019, në fakt shihet kudo nëpër kancelaritë ruse. Për çdo muaj, Putin vjen me një pozë të ndryshme.