Wolves shokon Liverpoolin (VIDEO)

 

Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Liverpoolit në “Molineux Stadium”.

Ai që ka shënuar është futbollisti Jimenez në minutën e 38′.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 42′. /albeu.com/