Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Koll të Vushtrrisë ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Sipas policisë i dyshuari mashkull K-Shqiptar sa ishte duke drejtuar automjetin e tij, nga pakujdesia kalon në shiritin e  kundërt duke goditur veturën tjetër, të cilën e drejtonte viktima mashkull K-Shqiptare i cili  si pasojë  pëson lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK.

No tags for this post.