Lajmi i Fundit nga Drenica Press
Informohu shpejtë, drejtë dhe saktë

Në Lipjan dje vjehrri ka sulmuar seksualisht renë e tij.
Policia thotë se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Lipjan 0.11.2018 – 20:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Ashkali, pasi që ka sulmuar seksualisht renë e tij viktimën femër K-Ashkalike. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton Policia.

No tags for this post.