Violetë Kukaj është këngëtarja që për vite ishte pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani më pak aktive në skenën muzikore shqiptare dhe së fundi ka vendosur të rikthehet, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomosnë Instagram.

Dhe së fundi , ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në të bardha dhe me këtë pamje po duket si 20-vjeçare./ORAinfo/