Violet Kukaj shfaqet për herë të parë pas lajmeve për divorc (Foto)

Para disa dite mediat janë pushtuar nga lajmi për ndarjen e këngëtares Violeta Kukaj, nga bashkëshorti i saj.

Ndonëse asgjë e konfirmuar nga çifti, mediat vazdhojnë të raportojnë se Violeta ka mërrë fëmijët dhe po jeton larg bashkëshortit të saj.

Pavarësisht jetës private,Vjolet Kukaj sot ka marrë një lajm të mirë nga Ministri i Kulturës, pasi ajo ka marrë kontratën e re të punës me 50% të rritjes së pagës, shkruan Magazina.al

Në fotografitë që ka publikuar Ministri Kujtim Shala, shihet edhe këngëtarja e cila nuk duket fare e shqetësuar në lidhje me raportimet për jetën e saj private.

Ndryshe Violet Kukaj, është e angzhuar në SHKA “Shota”./Magazina.al/