VIDEO/ Vetëm 2’ i mjaftojnë Atletico Madridit për t’i shënuar Monacos

Atletico e Madridit po luan në fushën e vet me Monacon, në sfidën e vlefshme për Grupin A të Ligës së Kampioneve, shkruan Syri.net.

Loading...

Që në minutën e dytë spanjollët kalojnë në avantazh. Koke gjuan nga jashtë zone, topi devijohet dhe përfundon në rrjetë.