VIDEO/ PSG-Liverpool, shënohet goli i parë në ‘Parc des Princes’

Në “Parc des Princes” po luhet ndeshja më e rëndësishme e Champions League mes PSG dhe Liverpool, shkruan Syri.net.

Në minutën e 13-të është Bernat i cili me golin e tij kalon në avantazh francezët.