E ftuar në emisionin “Rudina”, dje ka qenë kuzhinierja e njohur Tefta, e cila për publikun dhe audiencën po shpjegonte se si mund të përgatisim majanë në kushte shtëpie.

Por gjatë shpjegimit, zonja Tefta në vend që të thoshte se majasë i duhen nëntë ditë për t`u përgatitur, ajo tha se i duhen nëntë muaj.

Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura tek publiku por më shumë tek Rudina e cila nuk po ndalonte dot.

Momentin mund ta shihni në videon e mëposhtme të cilën e ka postuar vetë Rudina në Instagramin e saj.

“Se mos prisni vërtetë 9 muaj për majanë!!! 🍞 9 ditë mjaftojnë. Shumë gaz sot me znj. Tefta!”- shkruan Rudina krah videos.