FOTO ILUSTRIM

Policia raporton se i dyshuari (nën ndikim të alkoolit), mashkull Shqiptar /shtetas i Holandës, derisa drejtonte automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë në rrugë në Lebanë.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi dhe dy meshkuj K/Shqiptarë, të cilët janë dërguar në QKUK-ë për trajtim mjekësor.

Rasti vazhdon të hetohet./Indeksonline/