Kadri Veseli- BE t’i trajtojë barabartë Kosovën dhe Serbinë (2)

Regjionale

Moti

Kosovo
scattered clouds
16.8 ° C
17 °
16.7 °
36%
7.2kmh
40%
Wed
12 °
Thu
11 °
Fri
9 °
Sat
12 °
Sun
15 °