A u dëmtua Feronikeli sot? Shikojeni këtë vendim qesharak të referit (VIDEO)

Feronikeli dhe Llapi kanë ndarë pikët në kryendeshjen e javës së katërt duke luajtur baras, 0:0.

Momenti më i diskutueshëm ndodhi në minutën e 89-të, kur gjyqtari fillimisht akordoi penallti dhe më pas e tërheqi vendimin.