Turqia-Shqipëria, karton i kuq (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Shqipëria është duke udhëhequr me rezultat prej 2-0.

Ledian Memushaj është ndëshkuar edhe me kartonin e dytë të verdhë duke lënë skuadrën më një lojtar më pak që nga minuta e 41-të./Drenicapress.info/