skenderaj

Një sulm ndaj personit zyrtar është regjistruar në qytetin e Skenderaj.

Sipas policisë së Kosovës, viktima mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se tre  të dyshuar meshkuj K-Shqiptar e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar frakturë në gisht  dhe e kanë kanosur me armë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relavante policore.

Rasti po trajtohet si sulm ndaj personit zyrtar, ndonëse nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës. /Drenica Press/

No tags for this post.