Tre minuta lojë dhe gol në duelin Barcelona-Sevilla (Video)

 

Barcelonës i kanë mjaftuar vetëm tre minuta lojë për të shënuar gol.

Coutinjo ka shënuar për 1-0 ndaj Sevillas.

Asistues Leo Messi./Drenicapress.info