Do të shkriheni së qeshuri, kështu tallet Burim Ademi me McGregorin

Burim Ademi i njohur për shakatë e tij nëpër rrjetet sociale, së fundmi ka publikuar një video në faqen e tij në instagram ku shihet duke u tallur me humbjen e McGregorit nga Khabibi, transmeton AlbanienShow.

Ndeshja mes McGregorit dhe Khabibit përfundoi me fitoren e këtij të fundit, por pas një incidenti në përfundim të meçit, ende nuk është marrë vendimi përfundimtar për ndonjë masë ndëshkuese të mundshme.

Më poshtë mund ta shikoni videon e plotë të Burim Ademit si tallet me McGregorin.