Do të qeshni me lot: Pacientja nën ndikimin e anestezionit i kërkon martesë infermierit (VIDEO)

Ky është momenti qesharak kur një paciente në anestezion i propozon martesë infermierit të saj.

Loading...

Ajo vazhdimisht ia mban dorën infermierit dhe ia shpreh dashurinë, e ai qesh me mirësjellje, transmeton Periskopi.

‘Ja më lejo të shoh unë dua të të ndiej’, thotë ajo duke dashur ta prekë mjekrën e tij.

Kjo video u xhirua pasi vajza doli nga operacioni dhe është në ndikim të madh të anestezionit.

“Unë të dua shumë” i thotë, ndërsa infermieri Luke ia kthen “Por ne sapo u takuam sot”.

E ajo vazhdon duke i thënë se “E di por ne do të martohemi”.

Shihni videon e cila është bërë virale në rrjetet sociale. /Periskopi/