Blero dhe Afrona po kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic.

Çifti kanë organizuar gjithçka për dasmën e tyre në Shengjin tek Rana e Hedhun.

Tashmë dy të dashuruarit janë nisur drejt altarit duke i kanë thënë PO njëri-tjetrit.

E drejt altarit Bleron e ka shoqëruar njeriu më i shtrenjtë për të, vajza e tij, Tara.

No tags for this post.