Ballina Etiketimet Ilda Bejleri

Etiketim: Ilda Bejleri

Ilda Bejleri tashmë edhe me biznes personal

Është njëra nga prezantueset më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Fjala është për Ilda Bejlerin, e cila gjatë kësaj kohe u...

Ilda Bejleri i ‘zuri’ vendin, flet Nevina Shtylla: Do doja t’ia...

Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin “Procesi Sportiv”, por një batutë nuk ka munguar as nga Nevina...