Ballina Etiketimet Drenica

Etiketim: Drenica

Halil Kastrati

Halil Kastrati nuk mund t’i ndalë lotët nga ky rast në...

Humanisti Halil Kastrati është prekur shumë nga një rast në fshatin Abrie e Epërme e Drenasit. Halili me lot në sy, e përshkruan këtë rast...

Përfundim dramatik në duelin Trepça ’89 – Drenica

Gjilani ka gjetur edhe fitoren e dytë më radhë. Para tifozëve të vet e ka mposhtur Vushtrrinë me rezultat të pastër 2-0 Tomislav Busiç dhe...

Drenicasi që shpreson se do ta shoh babain e tij më...

Zgjedhjet nacionale në Kosovë do të zhvillohen me 6 tetor. Problemet me listat zgjedhor do të ketë edhe në këto zgjedhje. E kaluar na ka...
Kv Drenica

Lajmi i Fundit nga Drenica: Kompania “Drena” shpëton pa u shuar...

Para pak ditësh KV Skenderaj për portalin Drenica Press bëri të qartë situatën e këtij klubi, ku tregoj se në mungesë të përkrahjes financiare...

Ekskluzive: Ramiz Lladrovci tregon emrat se kush do të kandidoj për...

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka përmendur tre emra si kandidatë nga Drenasi për deputet të Kuvendit të Kosovës.“Një nga diplomatët më të shquar...

Plas edhe një skandal seksual në Drenas: Tash punëdhënësi dyshohet se...

Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se është...
rruga

Nuk është në Gjermani, por në Drenicë! (FOTO)

Banorët e fshatit Llapushnikë shquhen për aktivitete të shumta në të mirë të fshatit të tyre.Për Festën e Bajramit ata kanë shpërnda pako ushqimore...