Superligë: Tabela pas ndeshjes së sotme, ‘Nikli’ kalon Llapin! (FOTO)

Sot Feronikeli mposhti rivalin lokal, Drenicën, minimalisht 1:0 me golin nga Albutrint Morina në minutën e 77-të.

Loading...

Kjo fitore i mjaftoi ‘Niklit’ që ta kaloj Llapin në klasifikim.

Tani ish-kampioni ka 34 pikë dhe një ndeshje më shumë.

Ndiqeni renditjen momentale në tabelë: