Sot një mysafir i veçantë vizitoi Ismet Munishin në stërvitje (FOTO)

Stërvitja e sotme e Feronikelit ishte më ndryshe se herëve tjera për trajnerin Ismet Munishi.

Loading...

Kjo për faktin se ai kishte të pranishëm sot edhe djalin e tij, Diego Munishin.

“Sot Diego ishte mysafir ne stervitje u njoftua me Legjendat, lojtaret dhe stafin e mrekullueshem te Feronikelit”, ka shkruar Munishi në facebook.

Djali i Ismet Munishin mban emrin Diego të ish-futbollistit argjentinas, Diego Armando Maradona.

Fotografia e Ismet Munishi

Fotografia e Ismet Munishi