Sot luan Nikli, ky është kundërshtari

KF Feronikelin e pret një duel i vështirë në Pejë, ngase do të luaj si mysafir ndaj Besës.

Ndeshja zhvillohet në kuadër të javës së 14-të në VALA Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja fillon prej orës 13:00 dhe luhet në stadiumin “Shahin Haxhislami” në Pejë./Drenicapress.info/