Sot luan Feronikeli, ky është kundërshtari

 

Sot zhvillohen edhe dy takime për xhiron e 10-të në Ipko Superligën e Kosovës në futboll.

Trepça ’89 pret Llapin në “Riza Lushta”, kurse Nikli udhëton te Gjilani.

Feronikeli ka një mundësi të mirë që me fitore të përforcoj kreun në renditjen tabelare me 26 pikë, tri më shumë se Prishtina në vend të dytë.

Ndeshja luhet në Gjilan dhe fillon nga ora 14:45./Drenicapress.info