Sot luan Feronikeli, ky është kundërshtari

 

Loading...

KF. Feronikeli gjatë ditës së sotme do ta zhvillojë miqësoren e radhës, ku do të përballet me Kosovën e Vushtrrisë.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 13:00, në Durrës, ku edhe po stërviten të dy ekipet.

Trajneri Munishi ka bërë të ditur që ekipi është në formë optimale fizike dhe të njëjtën formë do ta shfaqë edhe në fushë./Drenicapress.info