Sot luan Drenica, ky është kundërshtari

Sot zhvillohet ndeshja hapëse e javës së 14-të, në Vala Superligë, ku Drenica në Skenderaj e pret Trepçën ’89.

“Shqiponjat e Zeza”, si çdo herë pran publikut vendas tregojn ndeshje të forta dhe shumë të luftuara, kurse 89shi do synoj fitore për të ju afruar Llapit dhe Prishtinës që kanë fluturuar në tabel.

Drenica dhe Trepça ’89 takohen sot nga ora 13:00, në stadiumin ‘Bajram Aliu’.