Skënderaj, shikojeni se çka bën djali i dëshmorit të kombit në ditën e martesës (Foto)

Në ditën kur është martuar, Besnik Ahmeti nga Rezalla e Skënderajt, së bashkur me nusen  tij kanë shkuar tek varri i babait të tij, Malushit, dëshmor i kombit.

Pas vizitës, Besniku ka postuar një fotografi ku ka shkruar edhe disa fjalë prekëse.

Ja mesazhi i tij:

Babe e di se endrra jote prej si kam lind ka qen kjo dite te cilen un sod martohna mungesa jote do te jet gjithmon deri te vdes po te premtoj se do mu ndohna te jem ni prind si ti i mir si ke qen me neve do te jem i fort dhe i guximshem si ti si ke qen dhe do i ndjek hapat tu deri ne vdekje…

besni