Skenderaj: Rrokulliset me traktor duke lëvruar arën

Foto ilus

Policia raporton se dje në fshatin Burojë të Skenderajt një person derisa ishte duke lëvruar arën, aksidentalisht i është rrokullisur traktori.

Loading...

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM AKSIDENTAL

Fshati Burojë, Skenderaj 11.03.2018 – 12:00. Një mashkull K/Shqiptar, gjersa ishte duke lëvruar arën, aksidentalisht i është rrokullisur traktori. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.