Skenderaj, arrestohet një person

Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Skenderaj.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./Drenicapress.info