Skenderaj, aksident komunikacioni

Policia e Kosovës ka njoftuar se një i dyshuar mashkull K-Shqiptar duke lëvizur me veturën Fiat nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes, e ka humbur kontrollin ndaj veturës dhe me të njëjtën rrokulliset në mes të rrugës.

Si pasojë, i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në spitalin e Mitrovicës e më pas është liruar.