Skena muzikore pasurohet me Sidoela Hotin! Këngëtarja nga Drenasi sapo ka lansuar klipin e ri “Lamtumirë” (Video)

Skenës muzikore shqipe i është shtuar edhe një këngëtare e re dhe talentuar.

Loading...

Ajo është Sidoela Hoti nga Drenasi.

Ajo sapo ka lansuar këngën e saj “Lamtumirë” me tekst të Besnik Bunjakut, kurse muzika dhe orkestrim nga “Shpetasound”.

Drenicapress e sjell për lexuesit e saj klipin “Lamtumirë”, duke ju ftuar ta ndëgjoni dhe duke i uruar suksese bashkëvendases sonë, Sidoela Hoti./Drenicapress.info