Shqipëria shënon gol edhe me një lojtar më pak! (VIDEO)

Shqipëria dhe Turqia janë duke zhvilluar ndeshje miqësore në Stamboll.

Shqipëria është duke udhëhequr me rezultat prej 3-1.

Golin e tretë për shqiptarët e ka shënuar Grezda.

Të kujtojmë se Shqipëria po luan me një lojtar më pak, pasi Memushaj është ndëshkuar me karton të uq në pjeën e parë./Drenicapress.info/