Shikoni reagimin epik të Putinit ndaj Princit të Arabisë Saudite pasi Rusia shënoi golin e parë (Video)

Kombëtarja e Rusisë ka shënuar golin e parë në minutën e 12-të të takimit ndaj Arabisë Saudite, ndërsa që për të shikuar këtë ndeshje në zonën VIP, ishin Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman, Presidenti i FIFA-s, Ifantino dhe Presidenti i Rusisë, Putin.

Loading...

Pasi ishte shënuar goli i parë nga Rusia, Putin dhe Infantino shihe duke i ngritur duart për t’i shprehur keqardhje Princit të Arabisë Saudite.

 Shikojeni këtë moment qesharak:

Lucas Dolengowski@LDolengowski

13 minutes into the first match and we already have a Putin meme.