Sapo nisi dueli Shqipëri-Uells, por ajo që po ndodh në stadium i shtang të gjithë!

Pas humbjes turpëruese 4-0 përballë Skocisë, tifozët kuqezi kanë refuzuar të ndjekin nga shkallët e stadiumit miqësoren ndërmjet Shqipërisë dhe Uellsit.

Loading...

Ajo që bie në sy është numri i vogël i tifozëve të pranishëm në “Elbasan Arena”, shkruan SYRI.net.

Panucci ka hedhur në fushë një formacion me të cilin kërkon fitoren për të rikthyer optimizmin.