skenderaj

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që pas një mosmarrëveshje të mëhershme janë rrahur në mes vete në Skenderaj, transmeton Drenica Press.

Te njëri prej të dyshuarve është gjetur dhe konfiskuar një revole Bereta me një karikator dhe një fishek kal.9 mm.

Njëri prej të dyshuarve ka marrë lëndime trupore dhe i është dhënë ndihma mjekësore në QKMF Skenderaj.

Pas intervistimit të të dyshuarve, me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt. /Drenica Press/

No tags for this post.