Rita Ora po vjen në Kosovë

Përpos që ka vendosur të vijë në Kosovë me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së vendit të saj të lindjes, Rita Ora ka vendosur ta dizajnoj edhe një bluzë me mbishkrim Kosova, transmeton “Zeri.info”.

Këtë e ka bërë të ditur më një postim në llogarinë e saj në “Instagram” e “Facebook”,  ku ka shkruar edhe në gjuhën angleze edhe në gjuhën shqipe. /Zëri

Ky është shkrimi i plotë:

“HELLO EVERYONE! I am so excited to be joining all of you in Kosovo to celebrate the 10 year anniversary of Independence on Feb 17! To mark this occasion I have created this hoodie (link in bio) so you can all have a memory of this night ëe ëill share together…See you soon. Love from Rita

Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine. Kjo eshte nje bluze te cilen e kam dizejnuar per kete rast dhe shpresoj te mbetet nje kujtim i mire per te gjith ne. Ju dua, Rita”.

Shikoni postimin saj të plotë më poshtë: