Rita Ora ngjitet në skenë, emocionon të gjithë (FOTO)

Rita Ora sapo është ngjitur në skenë në koncertin që po mbahet në sheshin “Skenderbeu” me rastin e 10 vjetorit të pavarësisës së Kosovës, shkruan GazetaBlic.

Me tu ngjitur në skenë brohoritjet e njerëzve kanë qenë tejet të mëdha.

Kujtojmë se Rita sot ka mbërritur në Prishtinë rreth orës 13:00.

Më pas ajo mbajti konferencë për media si dhe takoi kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj i cili i dhuroi asaj një shenjë ku kishte hartën e Kosovës.