Rikthehet nga Polonia, Feronikeli me portier të ri!

 

Loading...

Ekipi i Feronikelit është përforcuar edhe me një portier të ri e jashtëzakonisht të suksesshëm, Denis Troshupën, i cili edhe më parë ka qenë pjesë e Feronikelit.

Portieri 24 vjeçarë po kthehet nga Polonia, ku ka qenë duke e mbrojtur portën e klubit Ruch Riky, teksa më parë ka mbrojtur edhe për klubin tonë, Hajvalinë dhe për Skënderbeun e Korçës.