Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
100%
1.1kmh
0%
Sun
27 °
Mon
27 °
Tue
22 °
Wed
25 °
Thu
27 °