Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
few clouds
29 ° C
29 °
29 °
39%
5.1kmh
20%
Sun
25 °
Mon
24 °
Tue
24 °
Wed
25 °
Thu
27 °