Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
77%
3.1kmh
0%
Wed
20 °
Thu
19 °
Fri
19 °
Sat
24 °
Sun
22 °