Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
64%
1.5kmh
0%
Sun
25 °
Mon
24 °
Tue
24 °
Wed
25 °
Thu
27 °