Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
overcast clouds
5 ° C
5 °
5 °
86%
4.6kmh
90%
Fri
-1 °
Sat
-7 °
Sun
-3 °
Mon
2 °
Tue
7 °