Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Nuk ka artikuj

Regjionale

Moti

Kosovo
few clouds
5 ° C
5 °
5 °
75%
6.7kmh
20%
Thu
1 °
Fri
-2 °
Sat
-3 °
Sun
-6 °
Mon
-9 °