Regjionale

Kjo kategori ju shërben që të merrni informacione të shpejta të sakta dhe të dreta nga këto regjione:  Skenderaj, Drenas, Mitrovicë, Vushtrri, Prishtinë dhe më gjerë.

Regjionale

Moti

Kosovo
scattered clouds
0 ° C
0 °
0 °
68%
2.1kmh
40%
Thu
1 °
Fri
-2 °
Sat
-3 °
Sun
-6 °
Mon
-9 °