Real-PSG, shënohet goli i parë (VIDEO)

PSG ka kaluar në epërsi ndaj Realit.

Për 1-0 ka shënuar Rabiot në minutën e 32-të.

Lexo tjetër  VIDEO/ Bayernit iu mohuan 2 penallti? Shihini vetë ndërhyrjet e Carvajal dhe gjykoni