Real Madrid vs PSG – këta janë 22 të përzgjedhurit që startojnë sonte (FOTO)

Jemi në ditën e ndeshjes. Përballja e shumë pritur Real Madrid vs PSG më në fund trokiti në dyert tona. Është aq evidente dhe aq e veçuar, sa që ia mer shkëlqimin edhe një dite si 14 Shkurti, dita e të dashuruarëve.

Si Zinedine Zidane, ashtu edhe Unai Emery, kanë prej kohësh 11 të përzgjedhurit e tyre. Kjo ndeshje në mënyrë direkte apo indirekte mund të ndikoje edhe në të ardhmen e tyre dhe sonte luhet për gjithçka.

11 të përzgjedhurit e Zidane:

Navas; Marcelo – Ramos – Varane – Nacho; Modric – Casemiro – Kroos; Cristiano – Benzema – Bale

11 të përzgjedhurit e Emery:

Aurelio; Yuri – Silva – Marquinhos – Alves; Rabiot – Lass – Verratti; Neymar – Cavani – Mbappe