Reagon Fadil Beka: Nuk jam kundër Sami Lushtakut (FOTO)

Ka reaguar deputeti i PDK-së Fadil Beka ndaj një shkrimi, ku thuhej se edhe Fadil Beka është kundër Sami Lushtakut.

Loading...

Në një postim të tij në facebook, Fadil Beka bën këtë reagim: Reagim:Kjo foto është bërë ne shtepin e Zenel Goxhulit një bashkëluftetar gjatë fushatës elektorale për zgjedhje lokale,ne mbeshtetje te kandidatit të pavarur për kryetar të komunës se Skenderajt dhe për asamblen komunale për kandidatet e Partisë demokratike të Kosoves.E kam ndi vehten shumë të nderuar qe kam pas mundesi me dhan sadopak kontribut ne mbeshtetjen e kandidatit të pavarur Z.Bekim Jashari,anëtarit të familjes legjendare të kombit shqiptar si dhe kandidatëve për asamble komunale të PDK-së.Kurr nuk kam kontribuar dhe nuk do te kontriboj ne perqarje ne PDK .Shkrimi i dal sod ne portalin “Drenica sod”është tendencioz dhe perqarēs dhe un distancohem nga ky shkrim.Me një fjalë është manipulim.